Vasárnap reggel, kevéssel 8 óra előtt érkeztem egy élelmiszerüzlethez. Egészen pontosan: 2 perccel nyitás előtt. A bejáratnál sor fogadott. A 6-7 emberből álló csoportosulásnak egy közös nevezője volt: nem jöttek üres kézzel, kisebb-nagyobb zsákokat pihentettek maguk mellett. Igen, könnyű kitalálni:…